|
|
|
Category B 8 - delfinal [Afsluttet] |
Leif Bæk Roslev IK |
1 |
2 |
1 |
2 |
1 |
2 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
2 |
Monika Parbst VfL Lohbrügge |
1 |
2 |
2 |
2 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
Category B Kvart-finale [Afsluttet] |
Torben Larsen Minigolf Klub Aarhus |
1 |
2 |
2 |
2 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
2 |
2 |
3 |
1 |
2 |
2 |
2 |
1 |
2 |
Leif Bæk Roslev IK |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
3 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
8 |
|
|
|
Category B Semi-finale [Afsluttet] |
Meike Otto Olympia Kiel |
1 |
2 |
5 |
2 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
1 |
2 |
Leif Bæk Roslev IK |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
1 |
1 |
5 |
|
|
|
|
|
Category A 8 - delfinal [Afsluttet] |
Kuno Otto Olympia Kiel |
7 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
2 |
2 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
Simon Junker Odense Minigolf Club |
7 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
3 |
|
|
Category A 8 - delfinal [Afsluttet] |
John Hansen Minigolf Clubben Gelsted |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
3 |
Kris Stille Niendorfer MC |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
Category A 8 - delfinal [Afsluttet] |
Peter Ericsson Sjöviken IF |
1 |
2 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
3 |
Jan Lyø Putter Team Odense |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
1 |
2 |
1 |
1 |
2 |
|
|
|
Category A Kvart-finale [Afsluttet] |
Allan Schwab Aalborg Minigolf Klub |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
1 |
3 |
John Hansen Minigolf Clubben Gelsted |
1 |
2 |
1 |
2 |
1 |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
4 |
|
|
|
Category A Semi-finale [Afsluttet] |
Daniel Christ Olympia Kiel |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
John Hansen Minigolf Clubben Gelsted |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
|
Category A Semi-finale [Afsluttet] |
Jannick Skov Gladsaxe Minigolf Klub |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
7 |
4 |
Vincent Huus Putter Team Odense |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
7 |
7 |
1 |
|
|
Category A Finale [Afsluttet] |
John Hansen Minigolf Clubben Gelsted |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
4 |
Jannick Skov Gladsaxe Minigolf Klub |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
1 |
3 |
|