MPTO Efterårsstævne 2020

Opdateret: 2020-10-21   00:23

Start dato: 2020-10-25   Starttid: 09:00

36 spillere og 6 hold er registreret

Start kl. 10.00

Registreringer


Top | Kategori D | Kategori C | Kategori B | Kategori A | Turneringsinfo

Kategori D
Navn Klub
Lars Brinch Jensen Putter Team Odense
Elly Rasmussen Putter Team Odense
Erik Gustavsen Putter Team Odense

Top | Kategori D | Kategori C | Kategori B | Kategori A | Turneringsinfo

Kategori C
Navn Klub
Else Marie Jensen Minigolf Klub Aarhus
Miku Gaardmand Minigolf Klub Aarhus
Kaj Bruhn Putter Team Odense
Birte Bruhn Putter Team Odense
Lars Jakobsen Minigolf Clubben Gelsted
Teddy Nielsen Minigolf Clubben Gelsted
Bo Rasmussen Minigolf Clubben Gelsted
John Nyborg Minigolf Clubben Gelsted
Sonja Christensen Odense Minigolf Club
René Jacobsen Gladsaxe Minigolf Klub
Hans-Henrik Nielsen Tåstrup IK
Flemming Sørensen Gladsaxe Minigolf Klub
Dennis Jensen Minigolf Klub Aarhus

Top | Kategori D | Kategori C | Kategori B | Kategori A | Turneringsinfo

Kategori B
Navn Klub
Mikkel Brandstrup Sartor Minigolf Klub Aarhus
Henning Andersen Putter Team Odense
Inge-Lise Hansen Nord-Als Minigolf Klub
Pia Pagaard Møller Madsen Minigolf Klub Aarhus
Dennis Prip Hansen Nord-Als Minigolf Klub
Jakob Meitilberg Odense Minigolf Club
Carsten Hansen Odense Minigolf Club
Carsten Berg Silkeborg IF Minigolf
Michael Peterhänsel Putter Team Odense

Top | Kategori D | Kategori C | Kategori B | Kategori A | Turneringsinfo

Kategori A
Navn Klub
Jesper Normann Pedersen Minigolf Klub Aarhus
Kim Christiansen Putter Team Odense
Vincent Huus Putter Team Odense
John Hansen Minigolf Clubben Gelsted
Karsten Nørskov Asarum BGK
Lasse Rasmussen Odense Minigolf Club
Morten Rasmussen Odense Minigolf Club
Nickolaj Andersen Odense Minigolf Club
Christian Linnet Hansen Odense Minigolf Club
Lars Rosenquist Putter Team Odense
Simon Junker Olofströms BGK

Hovedside | Kategori D | Kategori C | Kategori B | Kategori A | Turneringsinfo
HOLD
Putter Team Odense 1
 Kim Christiansen
 Lars Rosenquist
 Vincent Huus
Putter Team Odenes 2
 Kaj Bruhn
 Birte Bruhn
 Henning Andersen
Minigolf Klub Aarhus 1
 Jesper Normann Pedersen
 Mikkel Brandstrup Sartor
 Pia Pagaard Møller Madsen
Minigolf klub Aarhus 2
 Miku Gaardmand
 Else Marie Jensen
 Dennis Jensen
Odense Minigolf Club 1
 Christian Linnet Hansen
 Lasse Rasmussen
 Nickolaj Andersen
Odense Minigolf Club 2
 Morten Rasmussen
 Jakob Meitilberg
 Carsten Hansen

Top | Kategori D | Kategori C | Kategori B | Kategori A | Turneringsinfo

Denne turnering bliver administreret af Bangolf Arena version 2.10.3